Tel. +371 29166621     E-mail: [email protected]

Закрыть
Jūsu vārds
Kontakttālrunis
Vēlamais atzvanīšanas laiks

1. Kurš izpildīs tulkojumus?
Tulkojumus veic tikai profesionāli tulki valodnieki, kuriem ir vairāk nekā desmit gadu darba pieredze un profila augstākā izglītība. Specifisku tekstu tulkojuma precizitātes nodrošināšanai mēs piesaistām konkrētās jomas speciālistus teksta pārbaudei un rediģēšanai.

2. Kādas kvalitātes garantijas jūs sniedzat?
Labākā garantija ir mūsu nevainojamā reputācija, pasūtītāju pozitīvās atsauksmes un nemitīgi augošs pastāvīgo klientu skaits. Mēs nodrošinām kvalitātes kontroli katrā izpildes posmā un divlīmeņu pārbaudi „four-eye check”. Darbā mēs izmantojam gadu gaitā uzkrātās profesionālās terminoloģijas datu bāzes. Tas viss sniedz mums iespēju veikt kompetentu tulkojumu, ņemot vērā visas attiecīgās jomas īpatnības.

3. Kādā formātā var iesniegt tekstu tulkošanai?
Avota materiālu var iesniegt jebkurā Jums ērtā elektroniskā formātā.

4. Vai jūs izmantojat automātiskās tulkošanas iespējas?
Nē. Tulkojumu birojs „Lacerta Translation Services” neizmanto automātiskās tulkošanas programmas, jo tās nav paredzētas profesionālai tulkošanai un nevar nodrošināt atbilstošu tulkojuma kvalitāti.

5. Vai ir iespēja pasūtīt tulkojuma notariālu apliecinājumu?
Jā, mēs varam sniegt notariālu tulkojuma apliecinājumu.

6. Kā var pasūtīt tulkojumu?
Jums ir jānosūta mums teksts novērtēšanai vai nu pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai, nosūtīt pieteikumu mūsu tīmekļa vietnē. Šādā gadījumā ir jānorāda sava kontaktinformācija, tulkojuma specifika, kā arī vēlamie izpildes termiņi. Pēc pieteikuma saņemšanas mūsu speciālisti sazināsies ar Jums pēc iespējas ātrāk.

7. Vai ir paredzētas atlaides par lielapjoma tulkojumiem?
Jā, mēs piemērojam atlaižu sistēmu lielapjoma tulkojumiem. Turklāt pastāv elastīga atlaižu sistēma arī korporatīvajiem klientiem, kas paredz ilgstošu sadarbību un kuras ietvaros atlaides tiek aprēķinātas individuāli katram klientam.

8. Vai jums ir iespēja sniegt mutvārdu tulkošanas pakalpojumus?
Jā, mēs norīkojam mutvārdu tulkus darbam jūsu birojā, izstādēs, prezentācijās, pārrunās utt.

9. Izpildes termiņi
Parasti tulkojuma izpilde tiek uzsākta jau stundu pēc pasūtījuma noformēšanas. Mēs garantēja, ka nolīgtie termiņi tiks stingri ievēroti.

10. Kā saņemt gatavu tulkojumu?
Gatavais tulkojums tiek nosūtīts pasūtītājam uz elektroniskā pasta adresi vai tiek norunāts cits atbilstošs nodošanas veids.

Ja neesat atraduši Jūs interesējošo atbildi, lūdzam sazināties ar mums: +371 29166621 vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

 

Kontakti

SIA „LACERTA TRANSLATION SERVICES”

Galvenā biroja adrese: Jūrmalas gatve 136-4
Rīga,  Latvija,  LV-1029

  Tālr.: +371 29166621

  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

  contact