Tel. +371 29166621     E-mail: [email protected]

Закрыть
Jūsu vārds
Kontakttālrunis
Vēlamais atzvanīšanas laiks

Tulkojumu birojs „Lacerta Translation Services”piedāvā saviem klientiem taisnīgas un pievilcīgas cenas par jebkuras sarežģītības pakāpes tulkojumiem. Precīza pakalpojuma cena tiek aprēķināta individuāli, atkarībā no teksta valodas, sarežģītības un apjoma, kā arī no tematikas specifikas.

Pasūtīt aprēķinu var ļoti viegli un ātri, nosūtot pieteikumu mūsu tīmekļa vietnē vai zvanot pa tālruni +371 29166621 vai e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Tiklīdz mēs saņemam tulkošanas pakalpojuma pieteikumu, mēs Jums sniedzam komercpiedāvājumu, norādot pasūtījuma izpildes termiņu un cenu. Ja piedāvājums Jūs apmierina, mēs būsim priecīgi sadarboties.

Pakalpojuma cenā iekļauts tulkojums, ko veic pieredzējis kvalificēts tulks, kā arī kvalitātes kontrole. Ar klienta pasūtījumu strādā vairāki darbinieki – projekta vadītājs, tulks, redaktors, kā arī, nepieciešamības gadījumā, mēs konsultējamies ar attiecīgās nozares speciālistu.

Elastīga atlaižu sistēma korporatīvajiem klientiem paredz ilgtermiņa sadarbību un tiek aprēķināta individuāli katram klientiem atkarībā no teksta tematikas, sarežģītības pakāpes un atkārtojumu skaita, kā arī no avota materiāla formāta.

Lielapjoma tulkošanas pasūtījumiem tiek piemērota atlaižu sistēma.

Parasti pasūtījuma izpilde tiek uzsākta jau stundas laikā pēc tā noformēšanas. Garantējam norunāto termiņu stingru ievērošanu.

 

Kontakti

SIA „LACERTA TRANSLATION SERVICES”

Galvenā biroja adrese: Jūrmalas gatve 136-4
Rīga,  Latvija,  LV-1029

  Tālr.: +371 29166621

  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

  contact