Tel. +371 29166621     E-mail: lacerta@lacerta.lv

Закрыть
Jūsu vārds
Kontakttālrunis
Vēlamais atzvanīšanas laiks

Tulkošanas pasūtījumu izpildei mēs piesaistām labākos speciālistus, kuriem ir vairāk nekā desmit gadu darba pieredz un augstākā izglītība atbilstoši profilam.

Mēs nodrošinām obligātu kvalitātes kontroli katrā posmā un divlīmeņu pārbaudi („four-eye check”).

Darbā mēs izmantojam dažādas CAT programmas: Studio, Transit, Wordfast, Across, Memoq, kā arī MultiTerm, TermStar profesionālās terminoloģijas uzkrāšanai un darbam ar to. Vairāku gadu garumā esam uzkrājuši apjomīgas tematiskās datu bāzes (jurisprudence, ekonomika un finanses, farmācija un medicīna, apdrošināšana, IT, būvniecība un daudz citu jomu). Tas ļauj mums sniegt kompetentu tulkojumu, ņemot vērā visas īpatnības, kas piemīt katrai konkrētai nozarei. Katru veikto tulkojumu pārbauda redaktors, kurš nodrošina unikālu precizitāti.

Tulkojumu jomas:

flag  Juridiskais tulkojums

flag  Biznesa tulkojums

flag  Dokumentu tulkojums

flag  Finanšu tulkojums

flag  IT tulkojums

flag  Zinātniskais tulkojums

flag  Literārais tulkojums

flag  Mārketinga tulkojums

flag  Medicīniskais tulkojums

flag  Farmācijas tulkojums

flag  Tehniskais tulkojums

flag  Tīmekļa vietņu tulkojums

 

Tulkošanas valodas, ar kurām mēs strādājam:

flag  krievu

flag  latviešu

flag  vācu

flag  angļu

flag  spāņu

flag  franču

flag  itāliešu

flag  baltkrievu

flag  čehu

flag  igauņu

flag  lietuviešu

flag  poļu

flag  zviedru

flag  ukraiņu

flag  slovēņu

flag  slovāku

flag  ungāru

flag  arābu u. c.

 

Mēs piedāvājam plašu ar tulkošanu saistītu pakalpojumu spektru augstā profesionālā līmenī:

flag  tulkošana

flag  korekcija

flag  rediģēšana

flag  tekstu izveide – reklāmas tekstu, koncepciju, saukļu tulkošana

flag  lokalizācija – tekstu tulkošana programmas saskarnē

flag  atgriezeniskā tulkošana (backtranslation) – tulkošana no mērķvalodas atpakaļ avotvalodā                              (tiešā tulkojuma pareizības apstiprināšanai)

flag  neatkarīga recenzēšana

flag  noformēšana un DTP – kompleksa rakstveida tulkojuma noformēšana 

flag  tulkojumu notariāla apliecināšana

 

Cenas 

Tulkojumu birojs „Lacerta Translation Services” piedāvā saviem klientiem taisnīgas un pievilcīgas cenas par jebkuras sarežģītības pakāpes tulkojumiem. Precīza pakalpojuma cena tiek aprēķināta individuāli, atkarībā no teksta valodas, sarežģītības un apjoma, kā arī no tematikas specifikas.

Pasūtīt aprēķinu var ļoti viegli un ātri, nosūtot pieteikumu mūsu tīmekļa vietnē vai zvanot pa tālruni +371 29166621 vai e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Tiklīdz mēs saņemam tulkošanas pakalpojuma pieteikumu, mēs Jums sniedzam komercpiedāvājumu, norādot pasūtījuma izpildes termiņu un cenu. Ja piedāvājums Jūs apmierina, mēs būsim priecīgi sadarboties.

Pakalpojuma cenā iekļauts tulkojums, ko veic pieredzējis kvalificēts tulks, kā arī kvalitātes kontrole. Ar klienta pasūtījumu strādā vairāki darbinieki – projekta vadītājs, tulks, redaktors, kā arī, nepieciešamības gadījumā, mēs konsultējamies ar attiecīgās nozares speciālistu.

Elastīga atlaižu sistēma korporatīvajiem klientiem paredz ilgtermiņa sadarbību un tiek aprēķināta individuāli katram klientiem atkarībā no teksta tematikas, sarežģītības pakāpes un atkārtojumu skaita, kā arī no avota materiāla formāta.

Lielapjoma tulkošanas pasūtījumiem tiek piemērota atlaižu sistēma.

Izpildes termiņi

Parasti pasūtījuma izpilde tiek uzsākta jau stundas laikā pēc tā noformēšanas. Garantējam norunāto termiņu stingru ievērošanu.

 

Kontakti

SIA „LACERTA TRANSLATION SERVICES”

Galvenā biroja adrese: Jūrmalas gatve 136-4
Rīga,  Latvija,  LV-1029

  Tālr.: +371 29166621

  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

  contact