Tel. +371 29166621     E-mail: [email protected]

Закрыть
Jūsu vārds
Kontakttālrunis
Vēlamais atzvanīšanas laiks

books

Tulkojumu birojs „Lacerta Translation Services” ir dibināts 2009. gadā. Mēs sniedzam tekstu tulkošanas pakalpojumu profesionālā līmenī. Mūsu speciālisti strādā vairāk nekā 20 pasaules valodu ietvaros. Uzņēmuma rīcībā ir apjomīgas terminoloģijas datu bāzes dažādās jomās.

Kvalitāte ir mūsu galvenais kritērijs.

Mēs uzskatām, ka tieši kvalitāte stiprina uzticību starp klientu un tulku. Savu klientu uzticību mēs vērtējam visaugstāk. Tieši tāpēc mēs strādājam tikai ar profesionāliem tulkiem, kuriem ir atbilstoša kvalifikācija un ilggadēja darba pieredze specialitātē.

Personāla atlases sistēma ir orientēta tikai uz kvalificētiem tulkiem, kuriem ir augstākā filoloģiskā izglītība kā arī speciālā, piemēram, juridiskā vai ekonomiskā izglītība. Tulki tiek dalīti pēc specializācijas un atbilstoši valodai. Tādējādi katru pasūtījumu izpilda tieši tas speciālists, kurš ir kompetents konkrētajā jomā un izpildīs darbu kvalitatīvi un ar pienācīgu izpratni par tā saturu.

Individuāla pieeja, termiņu ievērošana, konfidencialitāte.

Visu pasūtījuma izpildes procesu no tā uzsākšanas līdz nodošanai klientam plāno projekta vadītājs. Viņš izvēlas vispiemērotākos pasūtījuma izpildītājus, kuri atbilst nepieciešamajām prasībām, vienojas par izpildes termiņiem, atbild par projekta izpildes kvalitāti un uztur kontaktu ar klientu pasūtījuma izpildes laikā. Katram pasūtījuma tiek nodrošināta kvalitātes kontrole katrā posmā, un vienmēr tiek veikta divlīmeņu pārbaude („four-eye check).

 

Tulkojumu biroja „Lacerta Translation Services” sniegtie pakalpojumi ir organizēti tā, lai maksimāli apmierinātu klienta vēlmes un vajadzības. Viena no visbūtiskākajām vajadzībām ir nepieciešamība saņemt pakalpojuma izpildi īsos termiņos un savlaicīgi. Mūsu klientiem mēs piedāvājam elastīgus sadarbības nosacījumus un paplašinātas pasūtījuma apstrādes iespējas.

Visi mums uzticētie dati ir pienācīgi aizsargāti no trešajām personām un tie ir stingri konfidenciāli.

Piedāvājam optimālas cenas par pakalpojumiem.

Pastāv īpaši izdevīgi nosacījumi korporatīvajiem klientiem, kuri plāno ilgstošu sadarbību, kuras ietvaros cenas tiek aprēķinātas individuāli katram klientam. Vienlaikus tiek piemērota arī atlaižu sistēma lielapjoma tulkošanas pasūtījumiem.

Pasūtīt pakalpojumu

4

 

Kontakti

SIA „LACERTA TRANSLATION SERVICES”

Galvenā biroja adrese: Jūrmalas gatve 136-4
Rīga,  Latvija,  LV-1029

  Tālr.: +371 29166621

  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

  contact